Recenzje darmowych mp3

Mamy coraz więcej krytyków od muzyki, filmów i wszystkiego co tylko się na co dzień tworzy. Prawie każdy internauta to krytyk, który znakomicie zna się w swoim mniemaniu na wszystkim.

Szkoda tylko, że najczęsciej ta krytyka to zwykły jad zawiści sfrustrowanych życiem nieudaczników, którzy w internecie odnajdują miejsce gdzie mogą błysnąć. Recenzje o filmach i muzyce na forum (Wrzucanie.pl) i tak zwanych darmowych mp3 bardzo rzadko sa obiektywne i często nie mają nic wspólnego z fachową oceną. Mamy znane forum muzyczne i właśnie chcemy odciąć się od tego typu bezbarwnej krytyki, która nic nigdy nikomu nie dała. Chcemy tam mieć recenzje i dyskusje na temat muzyki na najwyższym poziomie intelektualnym bez wulgaryzmów i nie popartych argumentami uwag.

Potrzebni tam są tylko prawdziwi znawcy muzyki, a ni amatorzy którym wydaje sie, że mają prawo oceniac innych , a sami nic nie robią i nie mają pojęcia co to jest dobra muzyka. Tacy niech sobie pobierają nasze darmowe mp3 i lepiej niech słuchają sobie tego bez komentowania bo mnie komentarze i recenzje laików kompletnie nie interesują. Tacy ludzie dla mnie moga nie istnieć bo mi do niczego nie są potrzebni.

Leave a Reply