Darmowe karaoke na forum muzycznym

Od niedawna w Polsce panuje moda na wieczorki karaoke.W sklepach roi się od sprzętu do karaoke razem z mikrofonem. W prawie każdym pubie choć raz w tygodniu każdy niespełniony artysta może zaśpiewać przed „ widownią”. W sieci podobnie. Wystarczy wpisać frazę muzyka, karaoke, darmowa muzyka i wyskoczy multum niekoniecznie trafnych stronek.Wszystko było by ok., gdyby nie to ,że tak naprawdę repertuar tych utworów ( tzn. takich , które z powodzeniem może zaśpiewać każdy laik) jest naprawdę ograniczony.

Pomijam tu polskich artystów, których produkcje nie są zbyt ambitne i nawet nasza sąsiadka może z powodzeniem je zaśpiewać. Na serwisach takich jak youtube, dailymotion i przeróżnych forach muzycznych można znaleźć różne nagrania karaoke takich artystów jak Alicia Keys,Celine Dion czy Beyonce. Mówię tu głownie o profesjonalnym podkładzie muzycznym z muzyką klubową (Clubers.pl) a nie muzyczna ala rodem z pegasusa:/ czy dzwonkiem na komórkę.Wybaczcie ale są to gwiazdy wielkiego formatu z niesamowitą siłą i skalą głosu i choćby najmniejsza próbą kopiowania ich i śpiewania ich utworów brzmi po prostu śmiesznie.

Dlatego jestem zwolennikiem by w sieci pojawiło się więcej stron z bardzo „ przystępnymi „ kawałkami nadającymi się do karaoke.Od niedawna w sieci rodzi się coraz więcej rożnego rodzaju forum dyskusyjnych. Jednym z takich jest vclub. Forum muzyczne o bardzo przejrzystej stylistyce i ze zgraną ekipą. Znaleźć można tam wszystko praktycznie. Również mnóstwo muzyki do pobrania, która może nam się przydać przy wieczorkach karaoke.

Leave a Reply