Darmowa muzyka rock mp3

Utarło się od jakiegoś czasu, że darmowe mp3 w internecie to głównie muzyka klubowa albo dyskotekowa lub w najlepszym wypadku pop. Rzadko się zdarza żeby ktoś promował darmowe mp3 na forum , którego tematem jest muzyka rock.

Ja mam taki plan żeby to zmienić i być pierwszą osobą, która będzie stawiała własnie na darmowe mp3 i muzykę rockową. Przecież muzyka rock ma o wiele głębsze korzenie i jest o wiele bardziej popularna niż jakaś tam dance lub hands up. Dla mnie w zasadzie liczy się tylko muzyka rock, a reszta to nie jest już ambitna muzyka dla fanów rocka (Rockowisko.pl) tylko jakieś tam twory i produkcje dla szerokich mas, nie świadomych prawdziwego piękna jakie tkwi w muzyce.

Ja nie zamierzam nigdy nikogo przekonywać do tego jaka jest dobra muzyka bo jak ktos nie czuje rocka to nigdy tego nie zrozumie i nie da się go do tego przekonać. Mam swoje fascynacje muzyczne i będę zawsze słuchał takiej muzyki jaką lubię a jest to właśnie muzyka rockowa. Moje zespoły muzyczne to zawsze także byłą muzyka rockowa i może jeszcze kiedyś znowu do takiej twórczości wrócę jeśli tylko pozwolą na to warunki i gdy znajdę odpowiednie osoby do skompletowania nowego zespołu grającego muzykę rockową.

Leave a Reply