Darmowa muzyka mp3 na Vivie

Generalnie jestem fanem muzyki trance i techno ale ostatnio stałem się bardziej otwarty na nowości mp3. Niedawno przypadkiem przerzucając kanały w telewizji natrafiłem na kanał muzyczny viva. Nie było by to nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt , że akurat leciała całkiem przyjemna nuta. Nigdy nie lubiłem programów tego typu. Klimaty jakie tam puszczano nie bardzo mi odpowiadały. I niejednokrotnie bardzo raziły mnie teledyski.

Np. muzyka przyjemna, słowa zdawałoby się również mające te „coś” a teledysk z latającymi półnagimi laskami :/… Odrzuca jak nic. No ale powróćmy do tego ciekawego kawałka. Tak więc mam na myśli nowy kawałek Pitbulla wykonany w duecie Akonem. Ten pierwszy pan był dla mnie zupełnie nieznany, z kolei drugiego słyszałam przelotem i kojarzył mi się z bardzo skomercjalizowanymi przebojami:/. Ani jego głos , ani styl mi nieodpowiadań. Jednakże w utworze Shut It Down jego głos wkomponowany w typowe wstawki electro w połączeniu z latynoskim hiphopem brzmią wyśmienicie. Oczywiście jedyna zmora całego tego kawałka jest teledysk… Nic nowego, super autka, półnagie laski, nadziani goście… i te komentarze na forum o muzyce klubowej (http://club-nation.eu/) … Zdecydowanie lepiej kawałek brzmi jak słucha się go z zamkniętymi oczami i koniecznie na dobrych głośnikach. Dlaczego? A no dlatego, że największym atutem tego utworu jest muzyka. Tak to właśnie ona zwróciła moją uwagę.Niby nic nowego a jednak te wstawki tworzą specyficzny klimat utworu.

Do tego wtrącone hiszpańskie zwroty Pitbulla no i mamy klimatyczną nutkę;) Oczywiście jest to jeden z tych kawałków, co równie szybko się nudzą jak wpadają w ucho. Ale póki co … jest to jedyny radiowy przebój, którego da się słuchać. Nie wiem jednak co będzie za miesiąc.Jak już wszystkie rozgłośnie zaczną go wałkować na okrągło. Mimo wszystko poleciłbym pobrać za darmo kawałek z jakiegoś forum muzycznego i przesłuchać go w domowym zaciszu bez psucia sobie wrażeń estetycznych kiczowatym teledyskiem 😉

Leave a Reply